Een vrouw volgt een klassikale training bij Startel.
Klassikale / virtuele training

Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE)

  • Intermediate
  • 5 dagen
  • Nederlands

Deze gecombineerde training biedt een intensieve en allesomvattende leerervaring voor professionals die hun kennis en vaardigheden in zowel ethisch hacken als penetratietesten willen ontwikkelen.

9.2
  • Ervaren en gecertificeerde trainers
  • Meer dan 25 jaar ervaring in opleiden

Ontwikkel jouw cybersecurityvaardigheden en bereid je voor op het Mile2 CPEH certificaat en het Mile2 CPTE certificaat

Deze bootcamptraining bereidt je voor op de officiële examens Mile2 CPEH en Mile2 CPTE met praktijkgerichte opdrachten, duidelijke theorie en professionele begeleiding. Zo ga je goed voorbereid het Mile2 CPEH examen en het Mile2 CPTE examen in. Na het slagen voor het Mile2 CPEH examen ontvang je het internationaal erkende Mile2 Certified Professional Ethical Hacker C)PEH certificaat en na het slagen voor het Mile2 CPTE examen ontvang je het internationaal erkende Mile2 Certified Penetration Testing Engineer C)PTE certificaat.

Over de Hacking en Pen testing (CPEH en CPTE)

In deze bootcamp worden de beide trainingen Certified Professional Ethical Hacker (CPEH) en Certified Penetration Testing Engineer (CPTE) samengevoegd en als één vijfdaagse training aangeboden. Deze gecombineerde training biedt een intensieve en allesomvattende leerervaring voor professionals die hun kennis en vaardigheden in zowel ethisch hacken als penetratietesten willen ontwikkelen. Hierdoor leer je verschillende technieken en hulpmiddelen om cyberbeveiligingsrisico's te identificeren, beoordelen en aan te pakken.

In het CPEH-gedeelte van de bootcamp krijg je een diepgaand inzicht in de wereld van ethisch hacken. Je leert hoe hackers denken en handelen, hoe ze kwetsbaarheden in systemen ontdekken en hoe jij deze kennis kunt gebruiken om organisaties te beschermen tegen cyberaanvallen. Met praktische labopdrachten en simulaties word je uitgedaagd om verschillende hacktechnieken toe te passen en de beveiliging van systemen te testen.

In het CPTE-gedeelte van de bootcamp ga je dieper in op penetratietesten, waarbij je leert hoe jij actief de beveiliging van netwerken, applicaties en systemen kunt testen en beoordelen. Je krijgt praktische vaardigheden met het gebruik van geavanceerde hulpmiddelen en technieken voor penetratietesten en je leert hoe jij effectieve rapporten op kunt stellen om de bevindingen van jouw testen te documenteren en aan te bevelen.

Na afloop van de bootcamp ben je volledig voorbereid om de certificeringsexamens voor zowel Certified Professional Ethical Hacker (CPEH) als Certified Penetration Testing Engineer (CPTE) af te leggen. Deze Mile2-certificaten worden wereldwijd erkend als bewijs van jouw expertise in ethisch hacken en penetratietesten en zullen jouw geloofwaardigheid en carrièremogelijkheden aanzienlijk vergroten.

Bij deze gecombineerde training is zowel de examenvoucher van het certificeringsexamen Certified Professional Ethical Hacker (CPEH) als de examenvoucher van het certificeringsexamen Certified Penetration Testing Engineer (CPTE) inbegrepen.

Voor wie zijn de CPEH en CPTE?

Deze training is met name geschikt voor de volgende mensen:

  • Eigenaren van de beveiliging van informatiesystemen.
  • Beveiligingsfunctionarissen.
  • Ethische hackers.
  • Eigenaren van informatie.
  • Penetratietesters.
  • Netwerkcontroleurs.
  • Kwetsbaarheidsbeoordelaars.
  • Systeemeigenaren en managers.
  • Cybersecurityprofessionals.

Leerdoelen van de CPEH en CPTE

Na afloop van de training heb je een gedegen kennis opgedaan van het testen en rapporteren van procedures die jou voorbereiden om een hoge managementfunctie te bekleden binnen een cybersecuritysysteem.

Ten slotte word je in deze training goed voorbereid om zowel het afsluitend certificeringsexamen Certified Professional Ethical Hacker als het afsluitend certificeringsexamen Certified Penetration Testing Engineer af te leggen.

Aanbevolen voorkennis CPEH en CPTE

Voordat je deelneemt aan deze training is het van belang dat jij de training Certified Security Principles (CSP) hebt gevolgd.

Tenslotte dien je te beschikken over de volgende kennis en vaardigheden:

  • Minstens een jaar werkervaring binnen een ICT-functie.
  • Minstens een jaar werkervaring met computernetwerken.
  • Gedegen kennis van TCP/IP.
  • Basiskennis van Linux.
  • Werkervaring met Microsoft Security.

Beschikbare opties voor de Bootcamp CPEH en CPTE training

  • Klassikaal / virtueel

    € 3495 excl. BTW

  • Incompany

    Prijs op maat

Start gegarandeerd

Trainingen met ‘start gegarandeerd’ gaan altijd door op de geplande datum.

Momenteel geen startgarantie?
Neem contact met ons op

Kies voor groei, net als deze organisaties

Ervaringen van onze deelnemers

  • Foto van klant (Edwin Schoonbeek) die een boek leest.

    Je merkt aan alles dat Startel geen statisch bedrijf is

    De droom is om Cyber Security Officer (CSO) te worden. Met deze opleidingen ontdek ik of dit beroep echt bij me past. Het fascineert me om de veiligheid in een bedrijf te waarborgen, vooral omdat we steeds meer te maken krijgen met digitale uitdagingen.
    Edwin Schoonbeek
    Lees gehele testimonial
  • Foto van klant (Alex Tabak) die aan het typen is.

    De manier waarop Startel opleidt, geeft veel vertrouwen.

    Maar er zijn ook mensen die bijscholing nodig hebben. Zoals de man die ooit systeembeheerder was bij een grote universiteit en die de afgelopen tien jaar door omstandigheden thuis heeft gezeten.
    Alex Tabak
    Lees gehele testimonial
  • Sten Numan aan het bellen in het Yelgo kantoor.

    Door onze samenwerking met Startel kunnen we onze mensen helpen om continu te groeien.

    Door onze samenwerking met Startel kunnen we onze mensen helpen om continu te groeien.
    Sten Numan
    Lees gehele testimonial
  • Foto van klant (Gerrit Meijering) die aan zijn werkplek zit.

    Startel heeft altijd een passend aanbod op onze vraag.

    Startel ken ik al heel lang. Toen zij nog op hun vorige locatie in Roden zaten, en ik nog bij mijn vorige werkgever werkte, volgde ik al cursussen en trainingen bij ze.
    Gerrit Meijering
    Lees gehele testimonial
  • Foto van klant (Jons van der Heul) die aan het werk is.

    Startel bood me de springplank naar een nieuwe carrière.

    Startel heeft veel trainingen om uit te kiezen en tussen sommige zit best wat overlap. In overleg met mij hebben ze een basispakket op maat voor me samengesteld bestaande uit drie cursussen.
    Jons van der Heul
    Lees gehele testimonial
Bekijk alle testimonials

Vervolgtrainingen na de CPEH en CPTE

  • Een groep mensen volgt een training bij Startel.
    Swipe voor meer
    Certified Penetration Testing Consultant (CPTC)
    • Advanced
    • 5 dagen
    Bekijk deze training
  • Een groep mensen volgt een IT-training bij Startel.
    Swipe voor meer
    Certified Secure Web Application Engineer (CSWAE) (OWASP)
    • Advanced
    • 5 dagen
    Bekijk deze training
  • Een vrouw volgt een klassikale training bij Startel.
    Swipe voor meer
    Certified Computer Hacking Forensic Investigator (CHFI), inclusief examenvoucher
    • Advanced
    • 5 dagen
    Bekijk deze training
  • Een klassikale of virtuele training volgen bij Startel.
    Swipe voor meer
    Certified Incident Handling Engineer (CIHE)
    • Advanced
    • 5 dagen
    Bekijk deze training
  • Een man volgt aandachtig een training bij Startel.
    Swipe voor meer
    Certified Network Forensics Examiner (CNFE)
    • Advanced
    • 5 dagen
    Bekijk deze training
  • Man met bril volgt een training bij Startel.
    Swipe voor meer
    Certified Threat Intelligence Analyst (CTIA)
    • Advanced
    • 4 dagen
    Bekijk deze training
Bekijk alle trainingen

Veelgestelde vragen over de CPEH en CPTE training

  • Welke hulpmiddelen en technologieën worden er behandeld in de Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE)?

    In de Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE) wordt er gebruikgemaakt van diverse hulpmiddelen voor het hacken en het uitvoeren van penetratietesten, zoals Metasploit, nmap en Wireshark. Hierdoor zul je in staat zijn om deze hulpmiddelen effectief in te zetten voor kwetsbaarheidsanalyses.

  • Hoe helpt de Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE) bij het herkennen en verdedigen tegen cyberdreigingen?

    In de Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE) leer je technieken om cyberdreigingen te identificeren, zoals het herkennen van verdachte netwerkactiviteit, evenals methoden om aanvallen te beperken en te voorkomen.

  • Wat zijn de voordelen van het behalen van de CPEH en CPTE certificeringen?

    Door de certificeringen CPEH en CPTE te behalen, kun je aantonen dat jij bekwaam bent in het toepassen van de principes voor ethisch hacken en penetratietesten. Dit maakt jou waardevoller voor werkgevers die op zoek zijn naar beveiligingsspecialisten om hun systemen te beschermen.

  • Hoe worden ethische principes behandeld in de Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE)?

    De bootcamp benadrukt ethische principes, waaronder toestemming en verantwoord gebruik van hackingtechnieken, zodat professionals leren hoe ze veilig en legaal kunnen werken binnen de kaders van ethisch hacken.

  • Wat zijn de belangrijkste onderwerpen die aan bod komen in penetratietesten tijdens de Bootcamp Ethical Hacking and Penetration Testing (CPEH and CPTE)?

    De training behandelt essentiële aspecten van penetratietesten, zoals het plannen van een penetratietest, het identificeren van doelwitten, netwerk- en systeemscanning, het uitvoeren van aanvallen, en het opstellen van een gedetailleerd testrapport.

Terugbelverzoek
Vul hieronder jouw gegevens in, zodat wij telefonisch contact met je kunnen opnemen.
Vul hieronder aanvullende informatie in over jouw vraag, zodat wij jou zo goed mogelijk kunnen helpen.
Wij zijn dé IT-opleider van het noorden
  • Train bij ons in Drachten of op jouw eigenlocatie.
  • Klanten geven ons een 9.2
  • Erkende trainers.
  • Ontvang een certificaat na deelname!
Eliano Patty op de foto.
x

"*" geeft vereiste velden aan

Vul hier jouw naam in*
Vermeld eventuele specifieke wensen en het aantal deelnemers.
x

"*" geeft vereiste velden aan

Brochure downloaden
Vul hier al je gegevens in om de brochure te downloaden.
Wij zijn dé IT-opleider van het noorden
  • Train bij ons in Drachten of op jouw eigen locatie.
  • Klanten geven ons een 9.2
  • Erkende trainers.
  • Ontvang een certificaat na deelname!

Kom je er niet uit?
Laat ons je helpen!

Contact opnemen

Eliano Patty op de foto.
x