- Train bij ons in Drachten of op jouw eigen locatie.
- Klanten geven ons een 9.2
- Erkende trainers.
- Ontvang een certificaat na deelname!
Kom je er niet uit?
Laat ons je helpen!
De SC-300 E-Learning biedt jou een complete en praktijkgerichte leerervaring waarin je leert om oplossingen met betrekking tot identity management te implementeren en te beheren met behulp van Microsoft Azure Active Directory (Azure AD). Met toegang tot het SC-300 cursusmateriaal, een labomgeving (die 180 dagen toegankelijk is), een MeasureUp oefenexamen en een SC-300 examenvoucher, zul jij je optimaal voorbereiden op het SC-300 examen. De SC-300 E-Learning is voornamelijk geschikt voor ICT-professionals die zich willen specialiseren in Identity and Access Management (IAM).
"*" geeft vereiste velden aan
Kom je er niet uit?
Laat ons je helpen!
€525,- Excl. BTW
Pakket aanschaffenThe SC-300 E-Learning is entirely in English. As a Dutch IT training provider, we offer the information on this page in Dutch. At the bottom of the page, you will find a brief summary in English. The topics within the SC-300 E-Learning package itself are described in English.
De M365-proefabonnementen die Microsoft voor deze labomgeving verstrekt, zijn maximaal 14 dagen beschikbaar. Toegang tot de labomgeving, inclusief virtuele machines en labhandleidingen, blijft gedurende de volledige 180 dagen beschikbaar. Voor langer toegang kan een persoonlijke tenant of abonnement nodig zijn.
De SC-300 E-Learning biedt jou een complete en praktijkgerichte leerervaring waarin je leert hoe jij oplossingen met betrekking tot identity management kunt implementeren met behulp van Microsoft Azure Active Directory (Azure AD). Verder is de SC-300 E-Learning speciaal ontworpen voor ICT-professionals die zich willen specialiseren in Identity and Access Management (IAM). Daarnaast biedt de SC-300 E-Learning theorie en praktische labopdrachten op het gebied van het effectief beheren van identiteitsoplossingen binnen organisaties.
Door de SC-300 E-Learning door te nemen, zul je leren werken met belangrijke hulpmiddelen en technologieën met betrekking tot identiteiten, zoals enterprise applicatieregistratie, conditional access en identity governance. Bovendien krijg jij 180 dagen lang toegang tot een interactieve labomgeving waarin je praktische vaardigheden zult verkrijgen door te oefenen binnen realistische beveiligingsscenario's en virtuele machines. Het zelfstudieformaat van de SC-300 E-Learning biedt jou de flexibiliteit om in jouw eigen tempo te leren en je optimaal voor te bereiden op het SC-300 examen.
Met de SC-300 E-Learning zul je de benodigde kennis en vaardigheden verkrijgen om complexe oplossingen met betrekking tot identity management te implementeren en te beheren. Dankzij het SC-300 cursusmateriaal, een labomgeving, een MeasureUp oefenexamen en een SC-300 examenvoucher zul je na het doornemen van de SC-300 E-Learning volledig voorbereid zijn om het SC-300 examen met vertrouwen af te leggen.
Hieronder is een overzicht te vinden van trainingsmogelijkheden voor de Microsoft Identity and Access Administrator (SC-300) Zelfstudiepakket training, met zowel klassikale als virtuele trainingen. Trainingen met een vinkje en ‘Start gegarandeerd’ gaan altijd 100% door.
In het SC-300 zelfstudiepakket zit het officiële cursusmateriaal, een labomgeving, MeasureUp-oefenexamen en een Microsoft-examenvoucher. Je hebt 180 dagen toegang tot de labomgeving.
Ja, het SC-300 zelfstudiepakket bevat praktijklabs die je de mogelijkheid bieden om hands-on ervaring op te doen met Microsoft Identity en Access oplossingen in een gesimuleerde omgeving.
Na het voltooien van het SC-300 zelfstudiepakket kun je het SC-300 certificeringsexamen inplannen via de officiële Microsoft Learn website of Pearson VUE. Hier kun je een geschikte datum en locatie kiezen om het examen af te leggen.
Meldingen